FİFA TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FİFA TEAM

Şimdi FİFA Zamani

PortalliAnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» TRANSFERLER (TR)
Bobo: "Gol atmayı çok özledim" Icon_minitimeC.tesi Şub. 02, 2008 1:09 pm tarafından CeLiK

» Derbide beraberlik unutuldu
Bobo: "Gol atmayı çok özledim" Icon_minitimeC.tesi Şub. 02, 2008 1:05 pm tarafından CeLiK

» Kartlar havada uçuşuyor
Bobo: "Gol atmayı çok özledim" Icon_minitimeC.tesi Şub. 02, 2008 1:04 pm tarafından CeLiK

» Kupa'da G.Saray üstünlüğü
Bobo: "Gol atmayı çok özledim" Icon_minitimeC.tesi Şub. 02, 2008 1:01 pm tarafından CeLiK

» Baros artık Portsmouth'lu
Bobo: "Gol atmayı çok özledim" Icon_minitimeCuma Şub. 01, 2008 2:57 pm tarafından MERT

» Ferguson gönderdi
Bobo: "Gol atmayı çok özledim" Icon_minitimeCuma Şub. 01, 2008 2:54 pm tarafından MERT

» O da Milan'ı seviyor!
Bobo: "Gol atmayı çok özledim" Icon_minitimeCuma Şub. 01, 2008 2:52 pm tarafından MERT

» Gelenler - gidenler
Bobo: "Gol atmayı çok özledim" Icon_minitimeCuma Şub. 01, 2008 2:51 pm tarafından MERT

» Fifa 2008 Demo
Bobo: "Gol atmayı çok özledim" Icon_minitimeCuma Şub. 01, 2008 2:48 pm tarafından MERT

LinkLer
 PortaL
 PhotobucketFİFA TEAM Forum
 PhotobucketÜye Listesi
 PhotobucketProfil
 PhotobucketSSS
 PhotobucketArama
ƒσяυм gєηєℓ
Reklamlar

DUYURU

">----FiFa TeaM

OnLiNe FiFa TurNuvaLarı
Tek Benzerimiz FiFa'nın kendisi
---FiFa Team---

Foruma Giriş!

Bobo: "Gol atmayı çok özledim"

YazarMesaj
MERT
Aktif Üye
Aktif Üye
MERT

AktifLik :
Bobo: "Gol atmayı çok özledim" Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Bobo: "Gol atmayı çok özledim" Right_bar_bleue

durum :
Bobo: "Gol atmayı çok özledim" Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Bobo: "Gol atmayı çok özledim" Right_bar_bleue

Güç :
Bobo: "Gol atmayı çok özledim" Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Bobo: "Gol atmayı çok özledim" Right_bar_bleue

Personalized field : Fifa Team OnLine Fifa TurnuvaLarı!

Bobo: "Gol atmayı çok özledim" Empty
MesajKonu: Bobo: "Gol atmayı çok özledim"   Bobo: "Gol atmayı çok özledim" Icon_minitimeCuma Şub. 01, 2008 11:15 am

Sezonun ikinci yarısında sadece kupadaki Ankaragücü karşılaşmasında gol sevinci yaşayan Bobo, iddialı konuştu. Beklenen performansının altında olduğunu kabul eden Brezilyalı yıldız, “Takımımızın en önemli özelliği ofansif oyuncuların fazlalığı. Hücum gücümüz çok kuvvetli. Kaleci dışındaki herkes rakip fileleri havalandırabilir. Bu yüzden ben biraz suskun kaldım. Gol atmayı çok özledim” dedi.

‘Önce Rize, sonra Kayseri’

“Gol attığım sürece mutlu olabilirim” ifadesini kullanan Bobo, “Üst üste kazandığımız maçlarla zirve yarışında iddialı bir konuma geldik. Şimdi zorlu haftalar başlıyor. Önce Çaykur Rizespor, daha sonra da Kayserispor’la karşılaşacağız. Bu iki mücadelede de üzerime düşeni yapıp, gol atacağım. Yakaladığımız seriyi sürdürmek için, ben de rakip fileleri havalandırmak zorundayım” diye konuştu.

SPORX.COM
http://www.mert-ferrari.tr.gg

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-